Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
XXIV Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej 2017
miejscowość: Puck
data: 2017-07-29

Piękna pogoda, znakomita atmosfera, bardzo dobra frekwencja zarówno wśród zawodników jak i kibiców oraz wysoki poziom rozgrywek to najkrótsza charakterystyka XXIV Otwartych Mistrzostw Pucka w Siatkówce Plażowej. W turnieju udział wzięły drużyny m.in. z Poznania, Radomska, Kętrzyna, Gdańska, Gdynia, Starogardu Gdańskiego, Jastarni, Rumi, Gnieżdżewa, Pucka.

Wśród zawodników znaleźli się byli reprezentacji Polski Mikołaj Sarnecki, Marcin Wika, Daniel Pliński, dwaj ostatni aktualnie grają w Plus Lidze, czy też Mistrz Polski w Siatkówce Plażowej Juniorów sprzed dwóch lat Jakub Jetke.  Wśród pań wystąpiły tegoroczne finalistki Mistrzostw Polski juniorek (które zaczynają się 25 lipca), Julia Paszke i Agata Ceynowa, a także dwukrotna Mistrzyni Polski w siatkówce plażowej Anna Wika, która wystąpiła w parze Nikolą Łysakowską zdobywczynią 5. miejsca w tegorocznych finałach Mistrzostw Polski Kadetek.

Pierwszy dzień to rozgrywki panów, w tej kategorii wystartowały 24 zespoły. Walka była wyrównana i bardzo zacięta. W walce o finał pecha miał Mikołaj Sarnecki, który nabawił się kontuzji co wyeliminowało go z gry o medal. 

Pierwsza czwórka turnieju:
1) Pliński / Wika
2) Jetke / Rogiński
3) Pieper / Wejher
4) Konkel / Sarnecki

Niedziela to dzień należący do pań, gdzie zmierzyło się 16 zespołów. Podobnie jak pierwszego dnia zawody stały na wysokim poziomie i walka była zacięta do ostatniego gwizdka.

Pierwsza czwórka turnieju:
1) Julia Paszke / Agata Ceynowa 
2) Anna Wika / Nikola Łysakowska
3) Natalia Brzostek / Karina Piaseczna
4) Katarzyna Kłębowska / Karina Zinkiewicz
 
W obu kategoriach 4 pierwsze zespoły otrzymały nagrody w postaci voucherów i zaproszeń na pobyty weekendowe, wizyty w SPA, salonie fryzjerskim. Pierwsze 3 zespoły otrzymały również pamiątkowe medale. Dla uczestników oraz kibiców przygotowane zostały pamiątkowe gadżety ufundowane przez partnerów turnieju. 

Ogromne podziękowania za wsparcie dla partnerów, sponsorów i patronów medialnych, bez nich nasza impreza nie mogłaby się odbyć: 

Wsparcia marketingowe i promocyjne: 
Agencja interaktywna i reklamowa PodisPromotio

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo