Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Wawel Truck 2019 w Łebie
miejscowość: Łeba
data: 2019-08-10
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Łeby!

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatni weekend Łebę. 10 i 11 sierpnia w Łebie przy ul. Tysiąclecia za sprawą Wawel Trucka nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki.

Dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która na swojej trasie ma kilkadziesiąt polskich miast. Moc atrakcji, niezapomniana zabawa i słodycze na wyciągnięcie ręki – tak w skrócie można opisać wizytę Wawel Trucka w Łebie.

Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem. O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Każda wizyta w Wawel Trucku kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy.

Wawel Truck można jeszcze złapać na trasie!

Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck zagości w Twojej okolicy! Kolejny punkt to Warszawa i Kożuchowo!

Śledź przebieg eventów Wawel Truck na oficjalnych kontach Wawel na Facebooku i Instagramie.

Zapraszamy!

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo