Regaty o Puchar Małego Morza
miejscowość: Władysławowo
data: 2011-05-02
data: 2011-05-02
X Edycja regat o puchar Małego Morza ruszyła 1.05.2011r. z Pucka
Po raz 10 na wodach Zatoki Puckiej rozegrane zostały regaty o puchar pierwszego na Półwyspie Helskim kempingu "Małe Morze".
W zawodach wzięło udział 12 załóg z całego kraju, a najstarszy zawodnik liczył sobie 88 wiosenek
Wyniki :
I miejsce Ireneusz Czarnecki , Paweł Czarnecki i Marcin Murański
II miejsce Jarosław Siuta, Brunon Patock i Jan Szmagliński
III miejsce Janusz Pobrucki, Roman Skrzypek i Tomasz Ruciński
IV miejsce Ryszard Kwiatkowski, Andrzej Murkowski i Marek Przybylak
V miejsce Zbigniew Hayn, Andrzej Hoszko i Aleksandra Hoszko
VI miejsce Andrzej Romanowski, Paweł Łoński i Jacek Mehring
VII miejsce Paweł Tadajewski, Adam Zielonka i Piotr Stankowski
VIII miejsce Marcin Panek, Bartłomiej Błoszyk i Kuba Niemiec
IX miejsce Jan Starybrat, Klemens Starybrat i Krzysztof Urbanowicz
X miejsce Adam Kapielski, Małgorzata Bużan i Tomasz Mitura
XI miejsce Tomasz Ceynowa, Rafał Ceynowa i Radosław Potrykus
XII miejsce Henryk Wojtkowiak, Roman Mazur i Henryk Boni
Zwycięskie załogi otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Imprezę zorganizowała firma ABRUKO we Władysławowie.
W zawodach wzięło udział 12 załóg z całego kraju, a najstarszy zawodnik liczył sobie 88 wiosenek
Wyniki :
I miejsce Ireneusz Czarnecki , Paweł Czarnecki i Marcin Murański
II miejsce Jarosław Siuta, Brunon Patock i Jan Szmagliński
III miejsce Janusz Pobrucki, Roman Skrzypek i Tomasz Ruciński
IV miejsce Ryszard Kwiatkowski, Andrzej Murkowski i Marek Przybylak
V miejsce Zbigniew Hayn, Andrzej Hoszko i Aleksandra Hoszko
VI miejsce Andrzej Romanowski, Paweł Łoński i Jacek Mehring
VII miejsce Paweł Tadajewski, Adam Zielonka i Piotr Stankowski
VIII miejsce Marcin Panek, Bartłomiej Błoszyk i Kuba Niemiec
IX miejsce Jan Starybrat, Klemens Starybrat i Krzysztof Urbanowicz
X miejsce Adam Kapielski, Małgorzata Bużan i Tomasz Mitura
XI miejsce Tomasz Ceynowa, Rafał Ceynowa i Radosław Potrykus
XII miejsce Henryk Wojtkowiak, Roman Mazur i Henryk Boni
Zwycięskie załogi otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Imprezę zorganizowała firma ABRUKO we Władysławowie.