Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
2011 Bursztynowa Miss - Władysławowo
miejscowość: Władysławowo
data: 2011-07-30
III Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Piękności Bursztynowa Miss Polski 2011
W sobotę, 30 lipca we Władysławowie odbyły się ostatnie, III Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Piękności Bursztynowa Miss Polski 2011. Dziesięć kandydatek z kilku miast Polski zaprezentowało się w czterech wyjściach konkursowych przed jury w składzie: Maciej Kończak, Paweł Muszalski przedstawiciele OPO Cetniewo, Adam Brinkiewicz – prezes Agencji Marketingowo-Reklamowej LIDER oraz licznie zgromadzoną publicznością.

W pierwszej odsłonie kandydatki zaprezentowały się w koszulkach „Bursztynowa Miss” ufundowanych przez firmę Fantazja. Kolejny pokaz odbył się w strojach kąpielowych wykonanych przez firmę Self Company Group, która może się pochwalić stałą współpracą z najlepszymi biurami projektowymi z Włoch i Francji, przygotowującymi tkaniny zgodnie z najnowszymi trendami mody w rozmaitej gamie kolorystycznej. W trzecim wyjściu kandydatki wystąpiły w sukienkach zasponsorowanych przez Galerię Ubioru Kasi Kowalskiej. W ostatnim wyjściu finałowym nasze dziewczyny mogliśmy podziwiać w jednoczęściowych strojach kąpielowych firmy Self Company Group. Nad choreografią wszystkich wyjść konkursowych czuwała Milena Kucharczyk, trenerka Formacji Tańca Nowoczesnego Destination z Elbląga, a dziewczyny ćwiczyły pod okiem Sary Sikory.

Tytuł BURSZTYNOWA MISS Władysławowo 2011 otrzymała Małgorzata Grochocka z Bydgoszczy,  BURSZTYNOWA MISS MACCOFFEE Władysławowo 2011 została Monika Filip z Olsztyna. Tytuł BURSZTYNOWA MISS STOKOTA Władysławowo 2011 zdobyła Iwona Grasza z Elbląga.
Natomiast zgromadzeni widzowie na BURSZTYNOWA MISS PUBLICZNOŚCI Władysławowo 2011 wybrali Natalię Sikorską z Bydgoszczy.
Ukoronowane Miss otrzymały nagrody ufundowane przez Empire Distribution – MacCoffee, dystrybutora kawy i herbaty oraz No+Vello – sieć salonów z fotodepilacją i fotoodmładzaniem..

Impreza prowadzona przez Leszka Przewoskiego rozpoczęła się o godzinie 17.00 wraz z I wyjściem konkursowym „Bursztynowa Miss Polski 2011”. W ramach imprezy „Lato z Bursztynową Miss Polski” wystąpił zespół VOLVER.

Do finału, który odbędzie się w Ustce 13 sierpnia 2011r. decyzją jury, przechodzą wszystkie cztery kandydatki.

Szczegółowe informacje na ten temat można zasięgnąć na stronie internetowej www.bursztynowamiss.pl.
Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo