Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Aleja Gwiazd Sportu Edycja 2011
miejscowość: Władysławowo
data: 2011-08-06
Organizatorzy Festiwalu Sportu zapewnili widzom i kibicom moc atrakcji
W piątek 5 sierpnia o godzinie 18.00 na tarasie kawiarni OPO Cetniewo odbył się "Sportowy Panel Polityki", w ramach którego zorganizowano konferencję prasową oraz oficjalne powitano nowe Gwiazdy Sportu.

W sobotę 6 sierpnia od godziny 9.00 na kortach OPO Cetniewo rozegrany został turniej tenisa ziemnego z udziałem Gwiazd. Finał zawodów odbył się o godz. 14.15 na boisku wielofunkcyjnym cetniewskiego COS-u. Zwycięzca otrzymał Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza. O godzinie 12.00 spod Gwiazdy Północy w Jastrzębiej Górze wystartował rajd rowerowy - na Aleję Gwiazd Sportu pierwsi kolarze wjechali o 13.30. O 13.00 spod ratusza miejskiego (Domu Rybaka) ruszyli uczestnicy Biegu na 1 milę morską, czyli 1852 m, o Puchar Burmistrz Miasta Władysławowa w ramach akcji "Cała Polska Biega".

Uroczystość główna rozpoczęła się o godzinie 16.30 przy Alei Gwiazd Sportu!
Uhonorowani sportowcy odsłonili swoje gwiazdy oraz zasadzili pamiątkowe drzewka w Cetniewie. O godzinie 18.00 również na terenie OPO Cetniewo odbyły się pokazy dyscyplin lekkoatletycznych. Chwilę później - o 18.30 - nastąpiło oficjalne otwarcie nowego stadionu lekkoatletycznego w Cetniewie, na którym rozegrany został mecz piłki nożnej z udziałem Gwiazd Sportu, polityków oraz zespołu "Orłów Górskiego".

O godzinie 19.00 na estradzie przy Alei zaczęły się występy zespołów muzycznych. Zwieńczeniem Festiwalu były wieczorne pokazy sztucznych ogni (po zmroku).

W ciągu dwóch dni Festiwalu wszyscy kibice, widzowie i wczasowicze wypoczywający nad morzem, mieli okazję do spotkania, porozmawiania czy zdobycia autografu ulubionej Gwiazdy Sportu.

Pełną galerie mogą Państwo obejżeć na stronie www.wladyslawowo.wla.com.pl
Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo