Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Aleja Gwiazd Sportu 2012
miejscowość: Władysławowo
data: 2012-06-22
W piątek 22 czerwca do Gwiazd Sportu w cetniewskiej Alei dołączą kolejni wielcy sportowcy.
Bohaterami tegorocznej edycji będą:

Michel Platini (piłka nożna),
Sławomir Szmal (piłka ręczna),
Teresa Sukniewicz (lekka atletyka),
Marcin Gortat (koszykówka),
Janusz Gortat (boks)
Hubert Skrzypczak (boks)

Wśród zaproszonych gości spotkamy wielu wybitnych przedstawicieli świata sportu, polityki, biznesu i mediów. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Prezydent Lech Wałęsa oraz Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz.

Od godziny 9.00 na kortach OPO Cetniewo rozegrany zostanie turniej tenisa ziemnego z udziałem Gwiazd. Finał zawodów odbędzie się ok. godz. 12.00 na boisku wielofunkcyjnym cetniewskiego COS-u. Zwycięzca otrzyma Puchar z rąk Marszałka Senatu RP Pana Bogdana Borusewicza.

O 12.00 spod ratusza miejskiego (Domu Rybaka) ruszą uczestnicy Biegu na 1 milę morską, czyli 1852m, o Puchar Burmistrz Miasta Władysławowa w ramach akcji "Cała Polska Biega". Również o godzinie 12.00 na nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym OPO Cetniewo rozegrany zostanie pokazowy mecz piłki nożnej.

Uroczystość główna rozpocznie się ok. godziny 14.00 przy Alei Gwiazd Sportu! Uhonorowani sportowcy odsłonią swoje gwiazdy oraz zasadzą pamiątkowe drzewka w Cetniewie.

O godzinie 18.00 w Alei Gwiazd Sportu odbędzie się koncert, następnie o godz. 20:00 na telebimie rozpocznie się transmisja meczu 1/4 finału Mistrzostw Europy ze stadionu w Gdańsku. Zwieńczeniem imprezy będzie parada sztucznych ogni po zmroku.

Serdecznie zapraszamy do Władysławowa!


zdjęcia z poprzednich edycji
Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo