Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Młodzi sportowcy z Wejherowa w Helu!
miejscowość: Hel
data: 2014-07-11
11 lipca 2014 na scenie Bulwaru w Helu mogliśmy zobaczyć jak młodzi ludzie potrafią wiele osiągnąć.

Bulwaru Nadmorski w Helu odwiedził V-ce Mistrz Polski w kulturystyce do 75 kg Przemek Naczk. Przemek poza Vice mistrzem Polski zajął pierwsze miejsce w juniorach w Słupsku 2014 oraz Strongman - Mateusz Ostaszewski, który na swoim koncie ma również wiele osiągnięć.

Był 3- krotnym uczestnikiem najbardziej prestiżowej imprezy Strongman - Arnold Classic w USA, gdzie zajął 5 miejsce na 50 osób. Jest byłym mistrzem amatorów i juniorów. Aktualnie najsilniejszy policjant w Polsce.

Cała imprezę poprowadzili: Trener chłopaków Marek MARAS Bołtrukanis wraz Barbarą Tabor.

Impreza rozpoczęła się od konkursów dla publiczności: wyciskanie hantla o wadze 45 kg, waga płaczu na czas w parach 10 kg oraz wyciskanie sztangi leżąc.

W zabawie brały udział zarówno kobiety jak i mężczyźni a widzowie dopingowali z całych sił! Po konkursach publiczność mogła zobaczyć jak wygląda pokaz kulturystyczny.

Przemysław zaprezentował bardzo dobrą formę i zyskał uznanie i podziw ze strony widzów. Publiczność po pokazie chętnie ustawiała się do zdjęć. Przemek odpowiadał też na najbardziej nurtujące pytania między innymi: Jak wyglądają przygotowania do zawodów - dieta, treningi, przygotowanie ciała oraz starał się przekonać do tego że sport i zdrowy tryb życia to ogromna przyjemność. Z każda minutą pod sceną przybywało coraz więcej osób. Wszyscy bawili się znakomicie. Imprezie towarzyszyła znakomita atmosfera.

Głównym sponsorem imprezy była firma FITMAX, która dodatkowo wystawiła swoje stoisko.

Uczestnicy imprezy mogli tam zdegustować różnego rodzaju odżywki oraz dowiedzieć się jak najlepiej dobrać suplementacje do swojego trybu życia.

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo