Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Wakacyjny Weekend z Nivea na Plaży we Władysławowie
miejscowość: Władysławowo
data: 2015-07-03 - 2015-07-05
Tysiące plażowiczów odwiedziło 3-5 lipca 2015 r. Rodzinną Strefę NIVEA we Władysławowie.

Na plaży przy przepięknej letniej pogodzie królowała wakacyjna atmosfera. Plażowicze, poza beztroską zabawą, mogli wzbogacić swoją wiedzę o bezpiecznym opalaniu dzięki interaktywnemu video-stanowisku „Jak widzi Cię słońce” oraz konsultacjom dermatologicznym.

Wypoczywający we Władysławowie mieli okazję sprawdzenia, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna. Odwiedzając wyjątkowe video-stanowisko, plażowicze byli filmowani przez kamerę wykorzystującą specjalną technikę ultrafioletu, która pokazywała, jak słońce widzi skórę zarówno przed, jak i po nałożeniu kremu z filtrem UV. Wszyscy obserwowali ten proces z zaciekawieniem i uśmiechami na twarzy! Na pytania dotyczące opalania odpowiadała przez cały weekend dermokonsultantka.

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA gościła na plaży przez trzy dni - od piątku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00. W tym czasie rodziny bawiły się podczas różnorodnych animacji: porannego fitnessu z piłkami NIVEA, budowania zamków z piasku, toru przeszkód oraz popołudniowej zumby. W strefie relaksu z poduszkami i leżakami wypoczywali mali i duzi, a w kąciku malucha ze zjeżdżalniami, zabawkami oraz kolorowankami dzieci czuły się jak ryby w morskiej wodzie.

– Zdecydowanie naszą ulubioną atrakcją był rodzinny tor przeszkód, w którym startowała cała nasza trzyosobowa rodzina. Cieszymy się, że udało się nam wziąć udział w tej zabawie, bo chętnych było więcej niż miejsc! – dzieliła się wrażeniami pani Joanna z Gorzowa Wielkopolskiego, mama 5-letniej Ali.

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA zawita tego lata jeszcze do ośmiu nadmorskich miejscowości. W przyszły weekend 10-12 lipca powróci do Trójmiasta – na plaży przy molo w Sopocie będzie można ponownie skorzystać z atrakcji przygotowanych przez NIVEA SUN.

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo