Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Pikniki Wakacyjne - Władysławowo 2015
miejscowość: Władysławowo
data: 2015-07-10
Na plaży we Władysławowie Familijne Pikniki dostarczyły rodzinom licznych atrakcji.

Mimo niesprzyjającej aury pogodowej, frekwencja dopisała. O udaną zabawę i rodzinną atmosferę zadbały marki Familijne, Hellena i Jolly baby.

Od piątku 10 lipca do niedzieli 12 lipca na plaży we Władysławowie zagościły Familijne Pikniki Wakacyjne. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem plażowiczów. W licznych rodzinnych aktywnościach, przygotowanych przez marki Familijne, Hellena i Jolly baby, uczestniczyło ponad 5 000 osób.

Miniony weekend nad Bałtykiem był wietrzny. Pogoda nie sprzyjała ani kąpielom morskim ani słonecznym, ale nie zniechęciła plażowiczów do wzięcia udziału w rodzinnych zabawach, przygotowanych w ramach Familijnego Pikniku Wakacyjnego we Władysławowie. O angażujące i integrujące gry zadbała marka Familijne. Quizy, kalambury i rozgrywki w memory game zorganizowała marka Hellena, z kolei animacje dla najmłodszych przewidziała marka Jolly baby.

Rodziny z dziećmi chętnie uczestniczyły w animacjach, takich jak: budowanie zamków z piasku i teatrzyk plażowy. Ogromne zainteresowanie wzbudziły turnieje piłkarzyków stołowych, konkursy celności strzału i rozgrywki w plażową piłkę nożną. Dużą popularnością wśród dzieci cieszyły się zjeżdżalnie, warsztaty plastyczne, wykonywanie zmywalnych tatuaży oraz kolorowanie obrazków. Nie zabrakło też licznych konkursów z nagrodami oraz degustacji chrupiących wafli Familijne, orzeźwiającej Oranżady Hellena i owocowych galaretek Jolly baby. 

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo