Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Zakończył się cykl Familijnych Pikników Wakacyjnych 2015
miejscowość: Władysławowo
data: 2015-08-31

Zakończył się cykl Familijnych Pikników Wakacyjnych, weekendowych imprez rodzinnych realizowanych na plażach popularnych nadmorskich kurortów turystycznych od 10 lipca do 30 sierpnia. Wspaniałą rodzinną zabawę i aktywny wypoczynek zapewniły marki Familijne, Hellena i Jolly baby. Z licznych atrakcji bezpłatnie skorzystało prawie 30 tys. urlopowiczów.

W wakacyjne weekendy na plażach ośmiu popularnych miejscowości turystycznych królowała wspaniała rodzinna atmosfera. Wesołą zabawę, aktywny wypoczynek, emocjonujące rozgrywki zapewniły Familijne Pikniki Wakacyjne. Rodzinne imprezy odbyły się we Władysławowie, w Łebie, Ustce, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Niechorzu, Świnoujściu i Międzyzdrojach. Liczne atrakcje przyciągnęły tłumy urlopowiczów, w aktywnościach uczestniczyło około 28 500 osób.

Marki Familijne, Hellena i Jolly baby zapewniły zabawę i relaks plażowiczom w każdym wieku. Postawiły na rozrywki, które angażują, aktywizują, integrują, służą lepszemu poznaniu bliskich oraz pokazują, jak w ciekawy i kreatywny sposób można spędzić czas nad polskim morzem.

Na Familijnych Piknikach Wakacyjnych największą popularnością cieszyły się atrakcje sportowe. Piłkarzyki stołowe, plażowa piłka nożna czy ścianka celności strzału przyciągały małych i dużych zawodników. Ogromne zainteresowanie najmłodszych wzbudzały: teatrzyk plażowy, zmywalne tatuaże, kolorowanie obrazków, zabawy na zjeżdżalniach oraz w basenie z piłeczkami. Fantastyczna atmosfera zabawy płynęła z rodzinnego układania mega puzzli, budowania zamków z piasku oraz uczestniczenia w licznych quizach i kalamburach. Zmęczeni goście chętnie relaksowali się na wygodnych leżakach. Nie zabrakło konkursów ze słodkimi nagrodami. Do śmiechu i żartów skłaniały chrupiące wafle Familijne, orzeźwiająca OranżadaHellena i owocowe galaretki Jolly baby, które idealnie dopełniały wspólne plażowanie.

Cykl Familijnych Pikników Wakacyjnych sponsorowały marki: Familijne - najbardziej rodzinne wafle i ciastka w Polsce, Hellena – łącząca pokolenia i słynąca z kultowej Oranżady oraz Jolly baby - soczyste galaretki w owocowych smakach. Partnerem medialnym Familijnych Pikników Wakacyjnych było radio RMF MAXXX.

www.familijnepikniki.pl

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo