Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Ustka gości Miasteczko Sembella! 2015
miejscowość: Ustka
data: 2015-07-29

W dniach 24-26 lipca Miasteczko Sembella pojawiło się na pięknej plazy w Ustce. Nie straszna nam była zmienna pogoda – plażowicze odwiedzali nas w rekodrowej frekwencji! Relaks, odpoczynek, świadomość zdrowego snu – na to właśnie postawili wczasowicze w Ustce!

Przytulna atmosfera Miasteczka Sembella przyciągała wielu Gości. Przybywali do nas całymi rodzinami, wspólnie korzystając z naszych atrakcji. Największą popularnością cieszyły się matereace i łóżka kontynentalne oraz ich właściwości. Doradcy Sembella odpowiadali na pytania dotyczące doboru właściwego modelu do potrzeb. Kolejnym hitem w Miasteczku były zajęcia relaksacyjne, w których udział brały całe rodziny.

Kapryśną aurę szybko przepędziliśmy serwując plażowiczom gorącą herbatę, czekoladę, owoce co zdecydowanie ogrzało atmosferę. Dzieci brały udział w konkursach takich jak rymowanki o marce Sembella bądź malowanie wymarzonej Sypialni.

Kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy dobrze się bawić i co najważniejsze nasi Goście są zawsze uśmiechnięci, zrelaksowani, odprężeni i zadowoleni. Kolejnym miejcem na liście naszego Roadshow jest Łeba – zapraszamy serdecznie!

 

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2022 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo