Lato 2019 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2019 nad polskim morzem
Projekt Plaża
miejscowość: Władysławowo
data: 2009-07-16 - 2009-07-19
Weekend od 16-19.07.09 we Władysławowie był pełen wrażeń. Gościliśmy bowiem telewizję TVN, która realizowała swój "Projekt- plaża". Wśród licznych atrakcji znajdowały się m.in. zajęcia z kitesurfingu, surfingu, siatkówka plażowa, poranny jogging, rejsy motorówką po Morzu Bałtyckim oraz jazda bananem wodnym

Było także mnóstwo konkursów z nagrodami oraz występów znanych postaci. Każdy mógł zobaczyć taniec finalistów IV edycji programy "You can dance" (Anna Kapera, Łukasz Zięba), a po pokazie otrzymać od nich zdjęcie z autografem. To jednak nie był jedyny taneczny show. W sobotę na parkiecie pojawili się uczestnicy "Tańca z gwiazdami", którzy podobnie jak Ania i Łukasz zebrali pod scenia ogromną liczbę fanów. Oprócz wyśmienitych pokazów tanecznych, można było posłuchać śpiewu znakomitego piosenkarza Piotra Kupichy z zespołu Feel, porozmawiać z doskonałą aktorką Darią Widawską, a także skorzystać z porad znanego na całym świecie stylisty Tomasza Jacykowa. Nie ma wątpliwości, że każdy bawił się świetnie,a świadczyła o tym choćby bardzo wysoka frekwencja turystów jak i samych mieszkańców.

 

Dla miłośników wodnego szaleństwa

Dzięki LECH Kite Runner, realizowanym w ramach „Projektu Plaża”, do Władysławowa przybyli wszyscy miłośnicy kitesurfingu. Gościem specjalnym Strefy LECHa był Steve Allen, jeden
z najbardziej znanych surferów, miłośnik sportów wodnych i wielokrotny mistrz świata w windsurfingu. Odbyły się prezentacje szkoły kite‘a, latawców oraz desek. Każdy chętny mógł nauczyć się podstaw kitesurfingu i dowiedzieć się, jak „napompować” kite-owego latawca. Miłośnicy wodnego szaleństwa mogli spróbować swoich sił także  na skimboardzie - desce, na której można ślizgać się po cofającej fali czy bodyboardzie – nowym sposobie pływania na przybrzeżnych falach.

 

Dla spragnionych letnich doznań

W Strefie LECHa we Władysławowie na zwolenników aktywnego odpoczynku czekało wiele nowoczesnych dyscyplin sportowych: spike ball, space ball, flingo, wyścigi na ściance wspinaczkowej, czy zagrać w Nintedo WII. Nie były to jedyne atrakcje jakie LECH przygotował na lato. W kolejnych miastach, które odwiedzi „Projekt Plaża”, w Strefie Lecha miłośnicy wyciskania z życia więcej będą mogli spróbować windsurfingu, wake’a, nart wodnych, skimboardingu, spinningu czy akrobacji rowerowych.

 

Dla relaksu

Po takiej dawce emocji uczestnicy zażywali relaksu w strefie chillout orzeźwiając się zimnym LECHem i zbierając siły na wieczorne atrakcje.

 

A wieczorem aż po świt

Szaloną zabawę we Władysławowie w Strefie LECHa zagwarantowała obecność „Projektu Plaża”, realizowanym przez telewizję TVN. Miłośnikom muzyki klubowej niezapomnianych przeżyć dostarczyli najlepsi DJ-e, którzy w ramach LECH Music Maker zjawili się
w Władysławowie. Drugim finalistą
został DJ Kurcik, najmłodszy
z uczestników pokonując DJ–ke Sweet Lady, jedyną kobietę wśród
12 półfinalistów. Już 18 lipca w najbliższą sobotę w Ustce do rywalizacji o finał staną DJ Promo Milla, oraz DJ Elio Rosso.
LECH zapewnia, że zwolennicy nocnych rozrywek wakacyjnych nie byli zawiedzeni!

 

Kolejna Strefa LECHa w „Projekcie Plaża” - LECH Bike Master - odbędzie się w  Ustce (24 – 26 lipca).

 

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2019 - strona główna© 2021 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo