Lato 2017 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2017 nad polskim morzem
Summer Amber Festival 2017
miejscowość: Jantar
data: 2017-07-14 - 2017-07-15

Największa impreza lata 2017 Summer Amber Festival. Już w tym roku w lipcu odbędzie się wielkie wydarzenie dla fanów muzyki Disco Polo oraz Disco Dance! Największe gwiazdy polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej wystąpią specjalnie dla Was na najgorętszej imprezie sezonu! Jedyny taki festiwal w Polsce!! W Łebie wystąpią takie gwiazdy jak: Kate Ryan, Denzel, Steffano Tarrazzino oraz Kasia Nova.

Festiwal odbędzie się w trzech nadmorskich kurortach:

  • 7 lipca w Łebie, plac przy ul. Tysiąclecia
  • 14-15 lipca w Jantarze, plaża wejście nr 79-79a
  • 21-22 lipca w Jarosławcu, plac przy ul. Bałtyckiej

Łącznie w tych trzech miejscowościach zagrają dla nas gwiazdy wielkiego formatu, m. In : Boys, Piękni i Młodzi, After Party, Kate Ryan, Danzel oraz Fun Factory. Podczas festiwalu, w każdej miejscowości odbędzie się również licencjonowany konkurs piękności Bursztynowa Miss Polski 2017. Każdy z uczestników imprezy weźmie udział w głosowaniu na Bursztynową Miss Polski Publiczności. Na przybyłych czekają również inne atrakcje oraz wiele konkursów z nagrodami. Nie może Was tam
zabraknąć!

Bilety już dostępne w sprzedaży na eBilet.pl, w salonach empik oraz Saturn. Więcej informacji na profilu facebookowym https://www.facebook.com/summeramberfestival oraz na oficjalnej stronie festiwalu www.amberfestival.pl.

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2017 - strona główna© 2017 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo