Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę: HOUSE - Meech
miejscowość: Gdańsk
data: 2017-07-21

Jego kariera prowadziła od Stanów Zjednoczonych po Japonie, w czasach gdy kultura Hip-Hop dopiero rozkwitała. Poznał i uczył się od  wielu pionierów tańca takich jak:  Afrika Bembaataa, Brian Green, Mc Hammer, lock Greg Campbell, Popin ' Pete, Ken Swift, Poe One.

„Meech” odnosi wiele zwycięstw w rodzinnej Francji, jak i za granica. House Dance Contest w Nowym Jorku, Standing Just Man w Paryzu, taneczne potyczki z Cergy, Funkin stylez w Niemczech i KCMO w Kansas City.
 
Grupy do których formacji przyczynił się Michel:
Athis-mons (junior Tis-style, Tis style, Unity)
Session of Style (zenska grupa)
O’Trip House
ZULU
7TH ELEMENTS
THE FOR AN EXCHANGE

Jego artystyczne wizje dały początek festiwalowi Session of Style i Athis-Mons w których grupy rywalizują na międzynarodowej arenie.
W miedzy czasie Meech pracował nad własnym projektem który wprowadził w życie w 2007roku. Jest nim choreografia o nazwie „Music beat my Feelin' - Âm' Nimale”. Onomo jest nie tylko tancerzem i choreografem, ale także kompozytorem muzyki. Tworzy światowe choreografię, bierze udział w walkach ulicznych, zawodach a muzyka to jego cały świat.

Obecnie Michel zajmuje się promowaniem swoich projektów. Poświęca dużo czasu na szerzenie świadomości kultury hip hop jak i zmian które w niej zachodzą. Jego największą pasją jest taniec i przekazywanie tej sztuki młodszym pokoleniom.

Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę (warsztaty): HOUSE - Meech odbędą się 21 lipca na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.
 
Ceny biletów:
- 20zł

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo