Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
Koncert charytatywny: Grzegorz Turnau w Gdańsku
miejscowość: Gdańsk
data: 2017-06-03

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryde, 3 czerwiec 2017, godz: 19:00, BILETUY 45 zł, 60 zł, 75 zł, 95 zł, 110 zł

Fundacja dla Dzieci Vivadental zaprasza na koncert charytatywny pt. „Uśmiech dla dzieci”, w którym wystąpi artysta Grzegorz Turnau. Imprezę zaplanowano na 3 czerwca, na godzinę 19:00, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. 

 
To rzadka okazja do wysłuchania artysty w jego przekrojowym repertuarze. Koncert będzie wyjątkowym połączeniem pięknego słowa z doskonałą muzyką, dowcipu i ciepłego wizerunku scenicznego. 

Koncert charytatywny „Uśmiech dla dzieci” jest z definicji radosny i pogodny, a jak powiedział Grzegorz Turnau: „Każda okazja do manifestowania czułości i serdeczności jest dobra”.

W pierwszej części koncertu wystąpi zespół Boogie Boys, kwartet muzyczny wykonujący utwory w stylu boogie woogie, z domieszką czarnego bluesa. To królowie dobrej energii w rytmie porywającej muzyki.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na sfinansowanie diagnostyki i leczenia stomatologicznego dzieci z pomorskich domów dziecka oraz trojga podopiecznych chorujących na oligodoncję – rzadką chorobę genetyczną.


Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo