Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
Dni Gminy Kosakowo 13-15 sierpnia 2017 Gala Disco Polo, Festyn Kaszubski i Żeglarski
miejscowość: Gmina Kosakowo
data: 2017-08-13 - 2017-08-15

Prawdziwym ukoronowaniem sezonu letniego są tradycyjne Dni Gminy Kosakowo 2017 organizowane przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika, Kosakowskie Centrum Kultury, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o. Dębogórze-Kosakowo oraz Yacht Club Rewa. W tym roku będziemy je obchodzić tanecznie i widowiskowo, dla każdego znajdzie się wiele atrakcji.

  • 13 sierpnia – Kosakowska Gala Disco Polo w Kosakowie
  • 14 sierpnia – Festyn Żeglarski w Mechelinkach
  • 15 sierpnia – Festyn Kaszubski w Rewie

13 sierpnia gorąco zapraszamy na Kosakowską Galę Disco Polo, podczas której na scenie zaprezentują się czołowi wykonawcy muzyki tanecznej: JORRGUS, EXTAZY, SOLEO, FREAKY BOYS, a także MARIO BISCHIN. Na wszystkich Uczestników czekać będzie prawdziwa muzyczna uczta i moc atrakcji !

Natomiast wszystkich miłośników żeglarstwa i szantów zapraszamy na Festyn Żeglarski 14 sierpnia na scenie plenerowej w Mechelinkach by zakosztować typowo żeglarskiej muzyki i dobrej zabawy. Podczas koncertu wystąpią: Ryszard Muzaj, Kamil Badzioch oraz zespoły KUBRYK i FUCUS.

Kolejnego dnia-15 sierpnia przeniesiemy się do Rewy, by wraz z Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim o. Dębogórze-Kosakowo wziąć udział w tradycyjnie odbywającym się Festynie Kaszubskim. Tu również nie zabraknie atrakcji, poza występami zespołów regionalnych będziemy mogli posłuchać koncertu zespołu FUCUS i CamaSutra oraz bawić się z zespołem BLIZA.

Wstęp na planowane imprezy jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo