Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
Festiwal Roślin Owadożernych
miejscowość: Sopot
data: 2017-09-30 - 2017-10-01

Tak wyjątkowego wydarzenia jeszcze na świecie nie było! W Trójmieście powstanie gigantyczna (ponad 3000 m2, tropikalna i krwiożercza dżungla!). Kilka tysięcy roślin, najpiękniejsze i najbardziej unikatowe gatunki. Olbrzymie dzbaneczniki, które potrafią upolować mysz, czy też niewielkiego ptaka. 



Przekraczające metr wysokości - kapturnice, prawdziwi smakosze much, os i pająków. Żywy i największy, naturalny lep z rosiczek! Wyjaśnimy jak i dlaczego muchołówki potrafią niewiarygodnie szybko...liczyć! Zareagują też na Twój dotyk! Jeszcze nigdy nie były takie głodne!

Największe targi
Rośliny owadożerne, które będą idealnie rosły na każdym parapecie! Mrozoodporne kapturnice, które możesz posadzić we własnym ogrodzie. Rosiczki, które upolują muszki owocówki. Zwinne i niezwykle szybkie muchołówki. Ponadto, rzadkie gatunki, idealne dla hobbystów i kolekcjonerów. To wszystko, prosto od hodowców będzie można kupić w trakcie trwania Festiwalu!

Pokazy karmienia
Chcesz poznać tajemnice tych niezwykłych roślin? Zobaczyć je w akcji? Przygotowaliśmy specjalne pokazy połączone z krótkimi prelekcjami.

SOBOTA 30 WRZEŚNIA
12:00
14:30
16:30

NIEDZIELA 1 PAŹDZIERNIKA
12:00
14:30
16:30

Owadożerna roślina sezonu '17
W czasie trwania Festiwalu, hodowcy zaprezentują swoje okazy. Zwiedzający, wraz z komisją, wybiorą najpiękniejszy, najciekawszy i najbardziej dorodny okaz sezonu. Rozstrzygnięcie nastąpi w sobotę 30 września o godzinie 17:00.

Owadożerny DOM STRACHU
Zielone potwory wypełzną ze swoich doniczek i wybiorą się na dzikie polowanie...Wyobrażasz sobie? Musisz to zobaczyć!

Strefa egzotyki
Najciekawsze rośliny z całego świata - m.in. żywe kamienie, tillandsie - tzw. air plants, rośliny lecznicze, użytkowe i wiele wiele innych (połączone z kiermaszem roślin).

Tajniki 
Warsztaty, konkursy i zabawy dla dzieci (i dorosłych ;) przez cały czas trwania wydarzenia.

Bilety:
Normalny: 12 PLN
Ulgowy: 7 PLN

Do kupienia w kasach przed wejściem do Hipodromu. Przedsprzedaż biletów ruszy wkrótce również za pośrednictwem portalu www.roraima.pl. Umożliwi to wejście na wydarzenie z pominięciem jakichkolwiek kolejek.

Sponsor wiodący:
Roraima Świat Roślin Owadożernych

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna































© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo