Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
„Słoneczna Stacja” w najbliższy weekend zawita do Kołobrzegu
miejscowość: Kołobrzeg
data: 2017-08-11 - 2017-08-13

Słoneczna Stacja, czyli wakacyjna akcja Telewizji Polsat oraz 4FUN.TV trwa w najlepsze! Kolejnym przystankiem na trasie będzie Kołobrzeg, gdzie w najbliższy weekend 11-13 sierpnia, powstanie specjalne miasteczko, a na urlopowiczów czekać będzie moc atrakcji.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, zajęcia sportowe, dużo dobrej muzyki i przede wszystkim świetna zabawa – to atrakcje, które Telewizja Polsat i 4FUN.TV przygotowało dla wszystkich plażowiczów. W miasteczku Słonecznej Stacji powstają specjalne strefy, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych czekają zajęcia z animatorką, tor do skimboardu i 50-metrowa zjeżdżalnia wodna water slide. Dla spragnionych aktywnego wypoczynku, pod sceną, przez cały dzień odbywają się konkursy i zabawy, a o gorącą muzyczną atmosferę dba DJ KarpYou. Osoby szukające chwili wytchnienia mogą odpocząć w rozbudowanej strefie relaksu z leżakami, hamakami i wiatrakami. 

Podczas weekendu z pewnością nie zabraknie spotkań z gwiazdami. W Kołobrzegu pojawią się Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak. O dobrą zabawę przez cały weekend zadbają również prezenterzy 4FUN.TV – siostry ADiHD oraz Ola Ciupa, rozgrzewając publiczność ze sceny. Siostry ADiHD poprowadzą również treningi Fit and Jump na trampolinach. W piątek o 18.00 specjalny koncert na plaży zagra Antek Smykiewicz, a w sobotę o tej samej godzinie plażowiczów rozgrzeje Patryk Kumór. Do stref Słonecznej Stacji zapraszamy od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-16:00.

Kolejne przystanki „Słonecznej Stacji”:

    • Kołobrzeg – 11-13.08.2017,
    • Łebę – 18-20.08.2017.

Relację telewizyjną ze Słonecznej Stacji będzie można obejrzeć w Polsacie, w każdą sobotę o 09:45. Natomiast w niedzielne wieczory o godzinie 19:30, zaraz po Prognozie Pogody, widzowie Polsatu zobaczą felietony podsumowujące każdy weekend imprezy. Relacje ze Słonecznej Stacji będzie można również zobaczyć w Super Polsat w poniedziałki o godzinie 19:00 i w Szóstce w niedziele o 18:00. Widzowie 4FUN.TV premierowe relacje z wydarzeń zobaczą w sobotnim paśmie „Słoneczny Patrol” o godzinie 14.00.

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo