Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
Runia:Akademia małych odkrywców
miejscowość: - wszystkie -
data: 2017-08-13

Co sprawia, że czujemy smak? Czym jest piramida żywienia? Jak zrobić zdrowe słodycze? Odpowiedzi na te pytania znajdą najmłodsi, którzy wraz z rodzicami wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademia Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Wstęp wolny. 

Podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu Akademia Małych Odkrywców najmłodsi poznają fascynujący świąt smaków i przekonają się, że zdrowe jedzenie nie jest nudne. W trakcie zabawy najmłodsi dowiedzą się, jak działa zmysł smaku i jak można go zmylić. Następnie poznają piramidę żywienia i wspólnie z animatorami wykonają zdrowe i sycące kanapki, owocowe szaszłyki i pyszny, zdrowy krem o smaku czekolady. 

Niedzielne spotkanie z cyklu „Akademia Małych Odkrywców” będzie również okazją do poznania dzieł sztuki, w których pojawiały się motywy owoców i warzyw. Dzieci będą mogły, inspirując się obrazami Giuseppe Arcimboldego, stworzyć owocowe portrety. 

Spotkanie w ramach „Akademii Młodych Odkrywców” odbędzie się 13 sierpnia 2017 roku w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi w godzinach 12.00-17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny a wszystkie materiały zapewnia organizator.

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo