Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
‎I Bieg na rzecz Rodzicielstwa Zastępczego
miejscowość: Władysławowo
data: 2017-09-30

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku, Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie oraz COS OPO Cetniewo zapraszają na I Bieg na rzecz Rodzicielstwa Zastępczego. Ten odbędzie się w sobotę 30 września we Władysławowie (start o godz. 10). 
- Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w imprezie, która ma na celu promocję oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat Rodzicielstwa Zastępczego - zachęcają organizatorzy. - Pięciokilometrowa trasa przebiegająca ulicami Władysławowa przeznaczona zostanie dla biegaczy oraz sympatyków nordic walking. Na każdego uczestnika biegu lub marszu, na mecie czekać będzie ciepły posiłek oraz pamiątkowy medal. Po zakończeniu biegu przewidziana jest loteria fantowa. 

Pakiety startowe będzie można odbierać w siedzibie Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie (ul. Towarowa 8 - przy wieży ciśnień) w dniu 29.09.2017 r. w godz. 18.00 – 20.00 oraz w dniu zawodów od godz. 9.00 w COS OPO Cetniewo we Władysławowo (teren za rzutniami). 

Organizatorzy: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku, Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie, COS OPO Cetniewo we Władysławowie.

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo