Lato 2018 nad polskim morzem
Polska Północna wakacje nad morzem Lato 2018 nad polskim morzem
Ubieranie choinki na Skwerze Rybaka w Łebie
miejscowość: Łeba
data: 2017-12-09

Władze miasta Łeby na 9 grudnia br. przygotowały wiele atrakcji dla najmłodszych oraz mieszkańców z okazji zbliżających się Mikołajek.

Wspólne ubieranie Drzewka Bożonarodzeniowego rozpocznie się już od godziny 14.00 na Skwerze Rybaka w Łebie. Każdy będzie mógł zawiesić na drzewku przyniesione ze sobą ozdoby świąteczne. W tym czasie rodzice będą mogli dokonywać rejestracji swoich pociech do trzeciej już edycji Łebskiego Biegu Mikołajkowego, w którym może wziąć każde dziecko od 4 do 13 lat. Wszyscy uczestnicy otrzymają na pamiątkę czapkę Mikołaja, a trzy najlepsze osoby okolicznościowe puchary. Rozpoczęcie i zakończenie biegu przy łebskiej choince, która w tym roku wyjątkowo stanie na Skwerze Rybaka. Wszyscy biegacze otrzymają numer startowy. 

Po biegu około godziny 15.00 przybędzie Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Ponadto w programie m.in Mikołajkowe zabawy przygotowane przez klub piłkarski „Młode Orły” oraz Mikołajkowa ZUMBA. Dużą atrakcją dla mieszkańców będzie z pewnością parada Mikołajów na motocyklach. Repertuar składający się z utworów świątecznych oraz kolęd zaśpiewa Alicja Gieryk. Namawiamy mieszkańców do wspólnego śpiewania. Najmłodsi uczestnicy będą bawić się wspólnie z grupą animatorów ANIMA-Skierka z Sarbska. Stoiska z ciepłymi napojami i ciastem też nie zabraknie. Na wszystkich uczestników czeka darmowa grochówka prosto z kotła. Wspólne ubieranie choinki trwać będzie od 14.00 do 17.00 

Oprac. Michał Sałata

Oglądaj relacje z imprez w TV Półwysep!
www.tv.polwysep.pl - kliknij tutaj
« Lato 2018 - strona główna© 2018 www.polwysep.pl : wakacje nad morzem
www.nordi.pl | Władysławowo